Skip to content

Jak stawiać pierwsze kroki w sprzedaży bezpośredniej

AUTOR

flavon-artykul
Piotr Sikorski w randze Prezydent Robin
Jak zrealizowałem swoje marzenia

Wiele osób upatruje w sprzedaży bezpośredniej szansy na własny biznes, dzięki któremu będą mogli zrealizować swoje życiowe plany.

Ja od zawsze tak myślałem i poszukiwałem firmy, z którą będę mógł osiągnąć mój wymarzony styl życia.

Każda daleka droga zaczyna się od pierwszego kroku, ale warto go zrobić.

Od czego zacząć?

Zacznij od firmy

Pierwszą rzeczą jest wybór właściwej firmy, która ma ofertę nie tylko na czasie, ale i mocno wybiegającą w przyszłość, a wiec ponadczasową.  Oczywistym jest, że chcemy związać się z firmą na wiele lat, po to aby praca którą wykonamy dzisiaj, dawała nam profity w przyszłości, zarówno tej bliskiej jak i dalekiej.

Konieczne przyjrzyjmy się jakim systemem wsparcia dysponuje firma. Warto to zrobić wnikliwie, dlatego że od jakości systemu będzie zależał nasz przyszły sukces, to jak efektywnie my sami będziemy pracować i jak szybko będzie rozwijał się nasz zespół.

System zapewnia edukację naszego zespołu i wspiera proces duplikacji, a w budowie dużych zespołów, to właśnie duplikacja systemu jest niezwykle  ważna i stanowi o wielkości naszego biznesu.

Myśl celami całego zespołu

Określ cele i wizję waszego zespołu. Odpowiedz na pytania dokąd zmierzacie i co razem chcecie osiągnąć.

Indywidualne cele liderów składają się na sukces całego zespołu.

Twoim kapitałem jest lista znajomych. Warto poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi, aby była stworzona solidnie i z zaangażowaniem. Ważne jest, aby była długa i wciąż uzupełniania o nowe kontakty.

Nie szczędź dobrego słowa

Od samego początku, spoiwem  który to wszystko łączy są relacje międzyludzkie. W biznesie MLM wszyscy jesteśmy ochotnikami. Zespół budujmy tak, aby każdy dobrze się czuł i zawsze chętnie uczestniczył w pracy drużyny.

To relacje decydują o tym, czy nasz zespół przetrwa próbę czasu i długie lata, a potem będzie wspaniałym miejscem, w którym wszyscy będziemy się rozwijać i gdzie będziemy chcieli pracować.

Zauważaj każde drobne sukcesy swoich współpracowników. Dobre słowo ma niezwykłą i ogromną siłę. Doceniaj ludzi i nie szczędź szczerych pochwał.

Zespół zbudowany na dobrych fundamentach, szczerych przyjacielskich relacjach, oparty o sprawnie działający system wsparcia wiele lat później jest wart miliony i przy jego pomocy możesz realizować wszystkie swoje wspaniałe marzenia.

Życzę cudownej pracy w sprzedaży

Piotr Sikorski

Udostępnij:

Brak komentarzy, dodaj swój poniżej!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualności

Śledź nasze najnowsze wpisy
Copyrights © 2022 Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej